שמי שרון בכר,
מטפלת הוליסטית מאמנת אישית ומתקשרת.
 ❤️

רוצה להזמין אותך לדייט מיוחד עם עצמך. 

במפגש זה תוכל/י ללמוד להכיר מחדש את עצמך ואת כל החלקים המרכיבים אותך, להיפגש ולהתקרב לעצמך ומתוך כך לאהוב את מי שאת/ה כפי שאת/ה.

האימון ההוליסטי מטרתו לסייע לך בכל מקום בו מתקיים פער בין מה שיש כעת, לבין מה שהיית רוצה שיהיה. בכל נושא בחייך. מערכות יחסים, קריירה, התפתחות אישית, פחדים, דימוי עצמי, התמודדות עם משקל, הפרעות אכילה, חרדות ועוד.. 

התהליך כולל בתוכו: עבודה רגשית, אימונית, דמיון מודרך, קלפי השלכה, השתקפויות, גוף נפש ורוח ועוד.. בנוסף הוא כולל התייחסות לשלושת רמות התודעה: מודע – באמצעות שיחה, תת מודע – באמצעות דמיון מודרך וגוף – באמצעות בדיקת שריר ועוד... 

עוד אגיד שכאשר אני מסכימ/ה לפגוש את עצמי ולהיות אני :

אני מגלה את הדרך שלי, את המיוחדת שלי, את הכוחות והיכולות שלי,  את ההתנגדויות, את הפחדים והכאבים המבקשים הקשבה וריפוי. 

אספר שבמהלך מסע ההתפתחות שלי למדתי ואספתי שיטות טיפול רבות אותן אני משלבת בעבודתי:  אימון אישי, עבודה בדמיון מודרך, הילינג, תיקשור, קלפי השלכה, מעגל צבעים אינדיאני, עבודה עם השתקפויות , מסע בגילאים, הקשבה לגוף באמצעות בדיקת שריר, שילוב כלים מתוך שיטת מוח אחד וכלי נוסף שלומדת אותו ממש כעת NLP.

מה קורה במפגשים בקליניקה ?

הפגישות הם מרחב בו מתאפשר לעצור, להתבונן ולהקשיב למחשבות, לרגשות, לתחושות, לדפוסים ולהתנהגות שלך. זה קצת כמו לצאת לדייט עם עצמך. התהליך נעשה בעדינות אך יחד עם זאת עוצמתי מאוד.

וכעת ארחיב קצת יותר איך נעשה זאת :

 • הדמויות שבפנים - נפגוש את הדמויות השונות המרכיבות אותך, (תהליך השלכתי) כלומר נתייחס לרגש כאל דמות וננהל איתה דוח שיח באמצעות קלפים השלכתיים או באמצעות שיחה מודעת.

 • חמשת הגופים - הגוף הינו בית בו מתגוררת הרוח שלכם (הנשמה) בית זה מורכב מחמישה גופים, כל הגופים הם כמו מעגל בתוך מעגל. בנוסף אגיד שהגופים מייצגים את בעלות הבית ואת מערכת היחסים שלנו עם עצמנו. כדי לעשות שינוי על כל הגופים להיות בבעלותנו וזאת משום ש מה שלא שלנו לעולם לא נוכל לקחת עליו אחריות ולבצע בו שינוי. בתהליך זה נבדוק (באמצעות בדיקת שריר) את חמשת הגופים. תהליך זה משלב שיחה מודעת ועבודה בדמיון מודרך.

 • נעשה עבודה על קבלה עצמית באמצעות מבנה תפקוד - מבנה תפקוד הוא המבנה הגנטי כפי שנולדנו להיות. היא המפה של תווי פנינו וגופנו המדברים חזק יותר ממילים. במפה זו 51 תכונות -  תכונה יכולה להיות כוח, יכולת, יתרון, כישרון , מתנה/שיעור. זהו כלי נפלא המאפשר לך היכרות עם עצמך. אתה זה מי שאתה, בדיוק כפי שאתה. ככל שתקבל את מי שאתה כך תוכל לממש ולהגשים עצמך בקלות יותר. לכל אחד מבנה ייחודי בדיוק כפי שלכל אחד טביעת אצבע ייחודית לו.

 • נעשה עבודה עם השתקפויות -  נתבונן החוצה ואז נציץ פנימה אל עולמנו הפנימי. כל אדם ומצב איתו אנו נפגשים ובאים איתו במגע הוא השתקפות של חלק מתוך עולמנו הפנימי. ביטוי מלא ומדויק של האמונות, הרגשות והזיכרונות שיש בתוכנו, של מערכת היחסים שלנו עם עצמנו. האנשים והמציאות שסביבנו מספרת לנו הרבה מאוד על עצמנו,  בתהליך זה נחזור פנימה ונזהה  מקומות ומצבים בהם אנו מתנהגים כך כלפיי עצמנו או לאחרים ? ובנוסף נזהה איזה חלק בתוכי מייצר את הסיטואציה המתגלמת במציאות אשר לפניי. דרך חשיפה זו אפשר ריפוי פנימי ועמוק. 

 • כשהגוף פוגש את הנפש והרוח - תהליך המשלב בתוכו מגוון כלים מתוך שיטת מוח אחד.

 • נצא למסע בגילאים  -  ביקור באמצעות דמיון מודרך בגילאים שונים בחיינו ובזמנים שונים של נשמתנו (גלגולים קודמים) מפגש עם סיטואציות שחווינו לאורך החיים והשפיעו עלינו. אלו שבנו את מערכות האמונה שלנו וזאת כדי ליצור מפגש וריפוי לכל אותם חלקים בנו שכואבים ומבקשים ביטוי. בתהליך נגלה באמצעות בדיקת שריר ודמיון מודרך את כל הגילאים בהם היה אירוע או מצב חיים הקשור לנושא איתו את/ה מתמודד/ת. נתחיל בשיח מודע ולאחר מכן נעבור לתהליך בדמיון מודרך. בנוסף נגלה את התכונות והמתנות שבמבנה הגנטי שלנו, תכונות ומתנות שלמדנו להכחיש ולהדחיק. נגלה את המקומות בהם למדנו להסתיר את רגשותינו ואת מי שאנו כפי שאנו, היכן בנינו מגננות והגבלות למען הישרדותנו .

 • נפגוש את מעגל הצבעים האינדיאני שלך - מפת דרכים צבעונית ומיוחדת אל העצמי הייחודי שלך.
  בעזרתו תוכל/י ללמוד על המהות הייחודית שלך,
  תגלה/י מהן המתנות איתן הגעת לעולם, ותלמד/י מהם השיעורים שבאת/ה לעבור כאן כדי לצמוח.

כאשר אני מאפשר לעצמי להיות אני כפי שאני: 

קל לי יותר, יש לי חופש יותר, אני שמח/ה יותר והרמוני/ת יותר עם עצמי והסביבה שלי. 

זוהי הדרך בה אני הולכת, וזו הדרך בה אני מלווה אחרים.

וכעת אסיים במשפט מקסים שקיבלתי מההדרכה שלי בתקשור "האדם הכי מדהים שאיי פעם תפגוש/י זה את/ה". 

אשמח מאוד להכיר וללוות אותך בדרך לשם.

פרטים טכניים :

המפגש הוא שעה וחצי.

עלות למפגש -  300 ש"ח. 

כמות מפגשים -  גמיש, משתנה בהתאם לצורך.

המפגשים מתקיימים לבחירתך:

פגישה אישית בקליניקה שלי הנמצאת בביתי בפרדס חנה 

או בפגישת זום.

ליצירת קשר אנא לחצו כאן 

מוזמנת להתקשר  054-8071804  

או לשלוח הודעת וואטסאפ – WhatsApp לטלפון 054-8071804  


רוצים להכיר אותי קצת יותר , מוזמנים לקרוא את הבלוג שלי - המסע אל עצמי

שרון ❤️