מסע מופלא של הקשבה לנשמה באמצעות הגוף .

אתחיל ואגיד שהגוף שלנו הוא השתקפות חיצונית של המצב הפנימי שלנו.

אחד הכלים בהם אני משתמשת כמטפלת כדי לעזור לאנשים הוא תהליך המשלב בתוכו כלים מתוך שיטת מוח אחד הכולל בדיקת שריר, עבודה על חמשת הגופים, ברומטר רגשי, מבנה תפקוד ומסע בגילאים. 

תהליך זה מתייחס לשלושת רמות התודעה:

מודע – באמצעות שיחה

תת מודע – באמצעות דמיון מודרך

גוף – באמצעות בדיקת שריר

האופן שבו אנו מגיבים/מתנהגים בהווה (מודע) קשור ומושפע באופן ישיר מהבחירות/חוויות שלנו בעבר (תת מודע) וכל אלו קשורות ומתבססות על סה"כ התנסויות החיים שלנו מרגע ההפריה (גוף)

גופנו מחזיק עבורנו את  כל הזיכרונות מרגע ההפריה למעשה אנו בעלי מודעות מאותו רגע. אותו רגע של קסם בו התחברו שני תאים (הביצית והזרע) ויצרו את מי שאנחנו. 

תאי השריר בגופנו שמורים את כל הזיכרונות שלנו - הטראומות שחווינו, הרגשות שהדחקנו.. בעצם כל היסטוריית החיים נמצאת בגוף ובשרירים. הרבה מאוד מהמידע מגופנו הינו בלתי מודע

לגוף שלנו שפה משלו, אחת מהדרכים לנהל שיח עם הגוף הינה בדיקת שריר. זוהי בדיקה עדינה מאוד אשר מתבצעת על ידי הנחת ידי על ידי המטופל והפעלת לחץ עדין וזאת על מנת לבדוק את רמת האנרגיה ולזהות תקיעות אנרגטית. השיח מתבצע באמצעות שריר שנבחר כמייצג תקשורת עם הגוף.

בדיקת השריר מספקת מידע הישר מהמוח וממערכת העצבים המרכזית. היא יוצרת קשר עם כל רמות המודעות העצמית ויש ביכולתה לעקוף את מערכות האמונה. וככזאת משתמשת ככלי איבחוני המאפשר לנו להגיע לתשובה אובייקטיבית ישירות מהגוף. למעשה זוהי השפה בו ניתן לדבר עם הגוף בשפה שלו.


הגוף הינו הבית בו מתגוררת הרוח שלך (הנשמה) זו המבקשת לחוות פעימת חיים, המבקשת להגשים עצמה (הגשמה = הפיכת רוח אנרגיה לדבר מה מוחשי וגשמי) גופנו מאפשר לאותו נס/קסם להתרחש ..להפיח חיים בתוך גוף.

אם כך ראו בגוף כבית , בית לרוח/נשמה שאתם.

ואת התהליך כמאפשר לאותה אנרגיה לזרום בצורה חופשיה ונינוחה באותו בית. הבית שאתם.

כל בעיה/כאב/התמודדות בהווה הינה דלת כניסה, נקודת האור דרכה הגוף מבקש ריפוי. דלת אשר דרכה נכנס אל תוך חוויות העבר שלנו בהם נטפל ואותם נרפא.

תהליך זה מסייע לחדש את זרימת האנרגיה, לרפא את מה שכואב, את מה שמייצר תקיעות אנרגטית/רגשית וחסימה.

אנרגיה באה לידי ביטוי בדרכים רבות ומגוונות: מחשבה, רגש, תגובה, התנהגות, חוויה או תחושה פנימית, תגובה פיזית או כימית. אנו בני האדם לא סתם מכונות. אנו ישויות מנטליות, רגשיות רוחניות כמו גם ביוכימיות ופיזיות. פגיעה בכל אחת מן הרמות הללו משפיעה על שיווי המשקל הכולל שלנו.

בתהליך נשפוך אור חדש על אותם פחדים וכאבים. כדי לראות ברור יותר את מה שיש לרפא נגלה מקומות חדשים כדי לייצר הבנות חדשות, אמונות רגשות ותחושות חדשות ביחס לאותו סיפור סיטואציה.

אחזור מעט למשפט הגוף הינו בית בו מתגוררת הרוח שלכם (הנשמה)

בית זה מורכב מגופים, על פי גישת מוח אחד קיימים חמישה גופים, כל הגופים הם כמו מעגל בתוך מעגל. בנוסף אגיד שהגופים מייצגים את בעלות הבית ואת מערכת היחסים שלנו עם עצמנו.

כדי לעשות שינוי על כל הגופים להיות בבעלותנו וזאת משום ש מה שלא שלנו לעולם לא נוכל לקחת עליו אחריות ולבצע בו שינוי.

אספר מעט על התהליך ומה הוא כולל בתוכו:

1. נתחיל כאמור בגופים. זה הדבר הראשון אותו נבדוק (באמצעות בדיקת   שריר) האם כל חמשת הגופים נמצאים בבעלותך. במידה ולא, נעשה       תהליך המשלב עבודה בדמיון מודרך כדי להחזירם לבעלותך.


2. נעבור לברומטר רגשי התנהגותי - מפה מדהימה לזיהוי רגשות ודפוסים התנהגותיים. בעזרתו ניתן לזהות במדויק את הרגשות וההתנהגויות אשר מפרידים בינך לבין המצב שהיית רוצה בו.

מפה זו מתייחסת למה שאתה מרגיש, אך יותר מכך מתמקדת באופן שאתה מגיב בעקבות הרגש.

הברומטר מאפשר מבט בו זמני על שלושת רמות התודעה. מודע, תת מודע וגוף. לכל רמה יחסי גומלין עם הרמות האחרות. מודע (ההווה) תת מודע (התנסויות העבר המשפיעות על התגובה שלנו בהווה) גוף (כולל בתוכו כל חלקיק שניה ההתנסויות החיים מרגע ההפריה)

עוד אספר ואגיד שאנו לא "עובדים" ישירות על הבעיה אלא על הכאב שיושב בבסיסו של הרגש או רעיון חיים אשר "מתדלק את הבעיה" 

בכל אחד מאיתנו מתקיים כאב המבקש ריפוי. יחד נאתר את אותם התנסויות את אותם רגשות אשר ממשיכות להתקיים בתת המודע ובגוף , ומשמשים את הבסיס לתפיסה וההתנהגות הנוכחית שלנו. 

היופי והחוכמה בברומטר הוא שהינו רב מיימדי הוא מאפשר התבוננות בו זמנית על שני צדדים, מצידו האחד כאב ומצידו השני ריפוי וזאת בשלוש רמות תודעה וזמן. 


3. נתבונן על מבנה תפקוד – לכל אחד מבנה גוף ותווי פנים יחודיים. בדיוק כפי שלכל אחד טביעת אצבע יחודית. גופך ותווי פניך מספרים  סיפור שכדאי לך לשמוע.

בשלב זה תלמד להכיר את עצמך כפי שנולדתי להיות. וזאת משום שכאשר אנו לומדים ומגלים (כלפי פנים וחוץ) ומקבלים את טבענו האמיתי אנו יכולים לממש את עצמנו. 

גופנו ותווי פנינו מספרים על התכונות שלנו. תכונה יכולה להיות כוח, יכולת, יתרון, כישרון , מתנה/שיעור.


4. מסע בגילאים – בתהליך נגלה באמצעות בדיקת שריר את כל הגילאים והגלגולים בהם היה אירוע או מצב חיים הקשור לנושא איתו את/ה מתמודד/ת. נתחיל בשיח מודע ולאחר מכן נעבור לתהליך בדמיון מודרך למפגש פנימי ולריפוי עמוק יותר.

כשאנו מדמיינים אנו נמצאים בתת המודע שלנו. בתת המודע שלנו קיים כל המידע כל הידע לו אנו זקוקים. ככל שנעמיק לאזור זה נתחבר יותר ויותר אל תוך עצמנו ואל תוך נשמתנו.


5. כל התהליך משלב בתוכו  תרגילים שמטרתם לשחרר מתח אנרגטי, מנטאלי פיזי רגשי ומבני. בעזרת בדיקת שריר נברר בצורה המדוייקת ביותר מה מבקש הגוף כעת כדי לעזור לעצמו.

לעיתים זאת תהיה עבודה אנרגטית על הצאקרות, המרידיאנים ועל ההילה.

לעיתים מגע או אינפורמציה מתוך עולם התמציות (שמנים, קריסטלים, פרחי בך) 

ולעיתים תרגילי תנועה במטרה לייצר חיבור מחדש או חיבור מסונכרן יותר בין צידי המוח והגוף. תרגילים הקשורים במערכת החשמלית של הגוף ועוד.


6. יכולת התקשור וההילינג שלי משולבות גם הם לאורך כל הטיפול. 


ליצירת קשר אנא לחצו כאן 

מוזמנת להתקשר  054-8071804  

או לשלוח הודעת וואטסאפ – WhatsApp לטלפון 054-8071804