מה זה מסע בגילאים ?

ביקור באמצעות דמיון מודרך בגילאים שונים בחיינו ובזמנים שונים של נשמתנו (גלגולים קודמים) מפגש עם סיטואציות שחווינו לאורך החיים והשפיעו עלינו. אלו שבנו את מערכות האמונה שלנו (גדילה, הורים, טראומות, סביבה/תרבות) וזאת כדי ליצור מפגש וריפוי לכל אותם חלקים בנו שכואבים ומבקשים ביטוי.

תהליך זה הוא בעצם תהליך שעוזר לרפא את ההיסטוריה גם בגלגול זה וגם בגלגולים קודמים בה הנשמה שלנו לקחה חלק. 

הנחת בסיס – בתהליך לא מודע האדם מסגל לעצמו תבנית התנהגות או תבנית חשיבה (אמונה) כלשהי. 

התבנית נוצרה בעקבות אירוע אשר נחווה כקשה שארע בגיל צעיר ולעיתים אפילו בגלגול קודם. 

האדם מדחיק את האירוע ולכן אינו זוכר אותו באופן מודע. 

כדי להמשיך ולהגן על עצמו מפני אירוע דומה הוא מפתח תבנית התנהגות העשויה בסופו של דבר להפריע לו בתפקוד תקין. האדם אינו מודע לכך שזהו התהליך. 

בדחקת האירוע מהעבר מושקעת אנרגיה גדולה, לרוב עם ההתבגרות אין עוד צורך להמשיך להתגונן אך התבנית משמרת את עצמה.


בתהליך נגלה באמצעות בדיקת שריר ודמיון מודרך את כל הגילאים בהם היה אירוע או מצב חיים הקשור לנושא איתו את/ה מתמודד/ת. נתחיל בשיח מודע ולאחר מכן נעבור לתהליך בדמיון מודרך למפגש פנימי ולריפוי עמוק יותר.

כשאנו מדמיינים אנו נמצאים בתת המודע שלנו. בתת המודע שלנו קיים כל המידע כל הידע לו אנו זקוקים. ככל שנעמיק לאזור זה נתחבר יותר ויותר אל תוך עצמנו ואל תוך נשמתנו.

בנוסף נגלה את התכונות והמתנות שבמבנה הגנטי שלנו, תכונות ומתנות שלמדנו להכחיש ולהדחיק. נגלה את המקומות בהם למדנו להסתיר את רגשותינו ואת מי שאנו כפי שאנו, היכן בנינו מגננות והגבלות למען הישרדותנו .

מדוע זה נחוץ ?

כל מפגש עם עצמנו במסע גילאים זה מביא איתו מתנה עבורנו, מתנה של ריפוי וחופש.

איזה גילאים פוגשים במסע ?  

נפגוש בכל גיל או גלגול בו יש קשר לכאב איתו אתה מתמודד כעת, כל סיפור חוויה או סיטואציה אשר קשורה לבעיה איתה הינך מתמודד כעת בזמן זה.


מה כולל התהליך ?

בדיקת שריר או תהליך בדמיון מודרך בעזרתם נאתר את אותם גילאים /גלגולים.

שיח מודע  - נשוחח על הגיל שהתקבל בבדיקת השריר. לעיתים עולה לזיכרון המודע בצורה ספונטנית תמונה מלל רגש או תחושה  שקשור בגיל זה. לעיתים לא יעלה שום דבר וגם זה בסדר במצב זה נברר באמצעות בדיקת שריר את הפרטים הקשורים לגיל זה. נשוחח וננסה להבין  כיצד מידע זה תורם לנושא איתו אתה מתמודד.

נבצע תרגיל תנועה/מוח/אנרגטי (במוח אחד יש מעל ל - 100 כלים יחודיים לשחרור מתח רגשי) אותו גופך יבחר בעזרת בדיקת שריר וזאת כדי לשחרר מתח רגשי אנרגטי מהגוף)

נכנס לעבודה בדמיון מודרך ביחס לגיל עליו אנחנו עובדים.

ודבר חשוב נוסף, כל התהליך נעשה בעדינות.


אסיים בתקשור שעשיתי עם מרלין ביחס לזמן:

הזמן הוא אינו לינארי הוא מתרחב פנימה והחוצה.

הכל נמצא בו זמנית כל הזמנים מתקיימים Exists (לא מתרחשים Happens) בו זמנית , גם אלו שהיו לפני מאות שנים. הם מתנהלים במקביל אך רוטטים בתדר שונה.