מסע בגילאים וגלגולים


מה זה מסע בגילאים ?

ביקור באמצעות דמיון מודרך בגילאים שונים בחיינו ובזמנים שונים של נשמתנו (גלגולים קודמים) מפגש עם סיטואציות שחווינו לאורך החיים והשפיעו עלינו. אלו שבנו את מערכות האמונה שלנו (גדילה, הורים, טראומות, סביבה/תרבות) וזאת כדי ליצור מפגש וריפוי לכל אותם חלקים בנו שכואבים ומבקשים ביטוי.

בתהליך נגלה באמצעות בדיקת שריר את כל הגילאים בהם היה אירוע או מצב חיים הקשור לנושא איתו את/ה מתמודד/ת. נתחיל בשיח מודע ולאחר מכן נעבור לתהליך בדמיון מודרך למפגש פנימי ולריפוי עמוק יותר.

כשאנו מדמיינים אנו נמצאים בתת המודע שלנו. בתת המודע שלנו קיים כל המידע כל הידע לו אנו זקוקים. ככל שנעמיק לאזור זה נתחבר יותר ויותר אל תוך עצמנו ואל תוך נשמתנו.

בנוסף נגלה את התכונות והמתנות שבמבנה הגנטי שלנו, תכונות ומתנות שלמדנו להכחיש ולהדחיק. נגלה את המקומות בהם למדנו להסתיר את רגשותינו ואת מי שאנו כפי שאנו, היכן בנינו מגננות והגבלות למען הישרדותנו .

מדוע זה נחוץ ?

כל מפגש עם עצמנו במסע גילאים זה מביא איתו מתנה עבורנו, מתנה של ריפוי וחופש.

איזה גילאים פוגשים במסע ?  

נפגוש בכל גיל או גלגול בו יש קשר לכאב איתו אתה מתמודד כעת, כל סיפור חוויה או סיטואציה אשר קשורה לבעיה איתה הינך מתמודד כעת בזמן זה.


מה כולל התהליך ?

בדיקת שריר בעזרתה נאתר את אותם גילאים /גלגולים.

שיח מודע  - נשוחח על הגיל שהתקבל בבדיקת השריר. לעיתים עולה לזיכרון המודע בצורה ספונטנית תמונה מלל רגש או תחושה  שקשור בגיל זה. לעיתים לא יעלה שום דבר וגם זה בסדר במצב זה נברר באמצעות בדיקת שריר את הפרטים הקשורים לגיל זה. נשוחח וננסה להבין  כיצד מידע זה תורם לנושא איתו אתה מתמודד.

נבצע תרגיל תנועה/מוח/אנרגטי (במוח אחד יש מעל ל - 100 כלים יחודיים לשחרור מתח רגשי) אותו גופך יבחר בעזרת בדיקת שריר וזאת כדי לשחרר מתח רגשי אנרגטי מהגוף)

נכנס לעבודה בדמיון מודרך ביחס לגיל עליו אנחנו עובדים.

ודבר חשוב נוסף, כל התהליך נעשה בעדינות.


אסיים בתקשור שעשיתי עם מרלין ביחס לזמן:

הזמן הוא אינו לינארי הוא מתרחב פנימה והחוצה.

הכל נמצא בו זמנית כל הזמנים מתקיימים Exists (לא מתרחשים Happens) בו זמנית , גם אלו שהיו לפני מאות שנים. הם מתנהלים במקביל אך רוטטים בתדר שונה.