אני מטבעי


במהלך לימודי התעמקתי ולמדתי איבחון על פי תווי הפנים אשר מראים ומספרים על דפוסי התנהגות, חשיבה ופעולה שלנו. תווי הפנים שלנו מדברים חזק יותר ממילים. הם מספרים על התכונות שלנו.

תכונה יכולה להיות כוח, יכולת, יתרון, כישרון , מתנה/שיעור

אתה זה מי שאתה, בדיוק כפי שאתה. לכל אחד מבנה ייחודי בדיוק כפי שלכל אחד טביעת אצבע ייחודית לו. ככל שתקבל את מי שאתה כך תוכל לממש ולהגשים עצמך בקלות יותר

המבנה הגנטי מתקיים מרגע ההפריה וקובע את תגובתך הבסיסית לחיים עד ליום מותך. ופועל כ"טייס אוטומטי" היא מניע אותך לעבר ההצלחה האפשרית עבורך רק בזכות מי שאתה בדיוק כפי שאתה.

המבנה שלך מבטא את העוצמה שלך !

בעזרת תהליך זה נתבונן על הפער בין מי שנולדנו להיות, לבין מי שאתה היום וזאת באמצעות התבוננות על שלושה היבטים בו זמנית.

היבט אחד, מערכות האמונה שלך – מי שאתה מאמין שאתה. מערכת האמונה היא הדיבור שלך לעצמך, הדימוי העצמי שלך וגבול אזור הנוחות שלך. מערכת זו מייצגת את מי שאתה מאמין שאתה ברגע זה בהתבסס על התנסויות העבר.

היבט שני, המבנה הגנטי שלך – אתה כפי שאתה באמת. המבנה הגנטי שלך הוא זה שמניע אותך באופן ספונטני ואינסטינקטיבי לעבר הצלחה והשגת המטרות הטבועות מעצם המבנה שלך.

היבט שלישי, מאזן את הטוב ביותר משני ההיבטים הקודמים – מי שאתה בוחר להיות. – הרמוניה בין המבנה הגנטי שלך ומערכת האמונות שלך. 

זה קצת כמו לקבל "ספר הדרכה" עבור המכונה (גוף) שעליך לתפעל והן עבור תוכנית המסע שלך. וזאת כדי להגשים את המטרה העיקרית שלך "בסיבוב" חיים נוכחי זה. 


אסיים בחלק מתקשור שעשיתי בנושא:

בטרם ההתגלמות באופן גשמי בגוף, מתכננת הנשמה את ה DNA שלה יוצרת ומעצבת אותו כך שתתגשם בהתאם למסעה.

היא מעצבת את המין את צורת הגוף, סוג הדם, צבע העור ואת כל נתוניו.

כלי המתואם למסע וזאת כדי להשיג את מה שתכננה הנשמה ללמוד ולהגשים.